San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View

  • 95 m²

Návštěvníci města Buenos Aires budou mít příjemné ubytování v apartmánu San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View.

Součástí je kompletní kuchyně.

Ubytování je méně než 2 km od Obelisk v Buenos Aires, zatímco Russian Orthodox Church je asi 350 metrů daleko. Ubytování se nachází vedle Palacio Piria a 10 minut chůze od stanice metra Constitucion. Pizzeria Napoles Bar může být dosažena po 5 minutách chůze. Nejbližší autobusová zastávka, Parque Lezama, je 200 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View Buenos Aires
Casa San Telmo 3096
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa San Telmo 3096

7.2
Dobrý 17 recenzí
201 m od ubytování
USD 40 USD 36
za noc
Luxury Studio In San Telmo - The Best Location
Cena pouze pro mobilní zařízení

Luxury Studio In San Telmo - The Best Location

9.1
Výjimečný 34 recenzí
484 m od ubytování
USD 39 USD 35
za noc
Bombonera Y San Telmo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Bombonera Y San Telmo

531 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Jorge Newbery
    13 km

    Vlaková nádraží

    Constitución railway station
    900 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Terasa

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View umístěn?
      Apartmán San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View se nachází v blízkosti Park Lezama.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View apartmán patří Fundación Proa, což se nachází 20 minut chůze.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View patří restaurace Hierba Buena a Caseros, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Má toto ubytování typu apartmán pračku?
      Ano, pračka je v toto ubytování typu apartmán k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Jorge Newbery
    13 km

    Vlaková nádraží

    Constitución railway station
    900 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    San Telmo 2 Bedrooms With Balcony And View Buenos Aires

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít